Najdete nás na Facebooku
Jsme na google+
Náš Pinterest
VSTUP DO E-SHOPU
E-shop

Péče o zahradní jezírko

Vážení zákazníci,
všechny texty, které naleznete na našich webových stránkách nebo e-shopu, jsou popisy a informace, které nám poskytli výrobci zboží nebo jsou to texty naše vlastní. Tyto texty vycházejí z našich zkušeností a praxe a píšeme si je sami. Pokud u jiných firem a prodejců v našem oboru narazíte na texty nápadně shodné nebo doslovně stejné s našimi, věřte prosím, že úroveň našich znalostí a profesní hrdost nám nedovolují snížit se k jakémukoliv kopírování cizích textů a informací.

 

Jezírko je jedno velké dobrodružství. Už dlouhou řadu let se pokoušíme proniknout do jeho tajů, pochopit principy výstavby i fungování. Během této doby jsme se, mimo úspěchů, také dostali do spousty slepých uliček. Neodradilo nás to, a z postupně nabytých zkušeností jsme se snažili časem zformulovat obecné principy, které bylo nutné mnohokrát upravovat.

Díky nikdy nekončícím diskusím a neustálému předávání zkušeností mezi jednotlivými částmi naší firmy, jsme dospěli do bodu, kdy jsme připraveni se s vámi podělit o to, co víme o zahradních jezírkách a všem, co s nimi souvisí.

Následující články, vysvětlení, popisy a informace jsou výsledkem naší současné úrovně znalostí. Budeme se k nim ale neustále vracet, upravovat a porovnávat je s tím, co se každý den dozvídáme při naší práci v tomto tak zajímavém oboru.Seznam rubrik v této kategorii

JEZÍRKA BANAT, s.r.o. se sídlem Hněvotín 540, PSČ 783 47, IČ 278 13 070, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Ostravě, oddíl C, vložka 52528, odkaz na OR